امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون سخت افزار و دردسر زیاد ماینینگ کنید
با ثبت نام توی سایت زیر میتونید هرچقدر که میخوای GH\s خریداری کنید البته بدون نیاز به اینکه سیستم خودتون رو بکار بگیرید و هیچونه پاوری مسرف کنید. خود سایت براتون ماینینگ میکنه و بیت کوینتون رو هم واریز میکنه به حسابتون . حتی میتونید در صورت اینکه دیدین قیمت مناسب هستش GH\S خودتون رو بفروشید و به بیت کوین تبدیل کنید. من کلی مقایسه کردم و دیدن نصبت به میزان گیگا هستی که دارم میزان بیتکون دقیقی رو به حسابم واریز میکنه.

واسه ثبت نام از لینک زیر ایتفاده کنید . همین لینک یا عکس زیر موجودی GH\s من رو نشونتون میده.

[ATTACH=CONFIG]105[/ATTACH]

ممنون میشم اگر که از لینک Referr که در عکس قرار داره برای ثبت نام استفاده کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   728x90.jpg (اندازه: 36.46 KB / تعداد دفعات دریافت: 285)
پاسخ
سلام
میتونید یه مقدار از طرز کار تو این سایت بگید تا بفهمیم چیکار کنیم
ممنون
پاسخ
شما بعد از ثبت نام کردن بالای صفحه یه قسمت میبینید که نوشته بالانس اونجا هرچقدر که میتونید بیت کوین واریز میکنید به حساب خودتون واسه خرید GH البته لایت کوین و چندتا پول دیجیتال دیگه هم قبول میکنه بعد میاید پایین وسط نمودار قیمت هست بخش خرید و فروش واحد ها رو میبینید اگر میخواید با یه قیمت که مد نظرتونه خرید کنید از قسمت Trade: buy or sell GHS استفاده کنید و یه مبلغی که مد نظرتون هستش رو بدید وقتی که قیمت به اون جد رسید سایت اتوماتیک واستون GH میخره. راه دیگه خرید Instant buy or sell GHS هستش که شما درست طبق مبلغی که خرید و فروش صورت میگیره به صورت آنی خرید میکنید .
وقتی که بالای سایت میزنه مثلا
Last price:[B]0.02417222

یعنی شما میتونید با هر
[B]0.02417222
بیت کویت یک GH خریداری کنید که البته قیمت دائم در نوسان هستش .[/B]
[/B]

[B]توی قسمت همه واحد ها پول دیجیتال بخش سمت راس خرید GH هستش و در قسمت سمت راسه هم میتونید GH بفروشید . من الان به شخصه تقریبا 1.2 GH دارم که البته با بیتکوین خریدمشون و خود سایت داره برام ماینینگ میکنه و به حسابم واریز میشه.
[/B]

این سایت فقط بیت کوین ماینینگ نمیکنه شما فقط GH خریداری میکنید و ساید چند واحد پوول دیچیتال رو همزمان ماین میکنه و شما از همه اون ها سهم میبرید .

لیست واحد هایی که سایت ماین میکنه و بهم پرداخت میکنه رو میتونید توی عکس زیر ببینید :

[ATTACH=CONFIG]106[/ATTACH]

اینم موجودی من از نظر GH و بیت کوین ماین شده. این میزان بیت کوین رو سایت توی 10-12 ساعت کار از 0 مطلق به این مبلغی که توی عکس میبینید رسونده.

[ATTACH=CONFIG]107[/ATTACH]

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   CEX.jpg (اندازه: 80.72 KB / تعداد دفعات دریافت: 255)
.jpg   CEX.1.jpg (اندازه: 26.2 KB / تعداد دفعات دریافت: 255)
پاسخ
تشكر از توضيحتون

من 2.7 گيگاهش خريدم الان بخواهم ماينينگ انجام بده بايد چيكار كنم؟

چه قسمتي بايد بروم چه تنظيماتي انجام بدم؟
پاسخ
هیچ کاری نیاز نیست انجام بدید و از سیستم خودتون استفاده کنید و کار بکشید . اینا خودشون با بیت کوین شما سخت افزار کرایه میکنند و ماین میکنند و پول شما رو بهتون میدن . اگر موقعی که توی یوزرتون توی cex.io لاگین هستید به این آدرس یرید https://cex.io/trade/ghash میبینید که یوزرتون داره ماینینگ میکنه و بیت کوین رو هم بعد از حل کردن هر بلوک بهتون میده و به حسابتون توی همین سایت Cex.io واریز میشه و بعد میتونید هم با اون درآمدی که داشتید بازم گیگا هش بخرید تا بازم درآمدتون بالا بره و یا میتونید برداشتش کنید.
پس عملاً نیازی نیست که شما هیچ کارت گرافیک، سیستم، یا برقی رو مصرف کنید و با این وجود خود به خود براتون ماینینگ میشه. امیدوارم تونسته باشم راهنمایی خوبی انجام بدم.
پاسخ
اين گيگاهشي كه ميخريم چطور ميشه فهميد مثلا واسه 300 گيگاهش روزانه چقدر بيت كوين ميده؟
بعد اين مقدار كه ميخريم واسه چند ماه يا روز هست؟
پاسخ
تا زمانی که نفروشید و یا تبدیل به بیت کوین نکنید و سایت پا برجا باشه این گیگا هش رو دارید و مال خودتون هستش . میتونید با بیت کوین هایی که حاصل ماین هستن و بیت کوین های دیگه بازم گیگا هش بخرید تا حجم ماینتون بالا بره.

از این سایت هم میتونید واسه محاسبه استفاده کنید. تقریبا دقیق هستش.

http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator
پاسخ
ali6000 نوشته است:تا زمانی که نفروشید و یا تبدیل به بیت کوین نکنید و سایت پا برجا باشه این گیگا هش رو دارید و مال خودتون هستش . میتونید با بیت کوین هایی که حاصل ماین هستن و بیت کوین های دیگه بازم گیگا هش بخرید تا حجم ماینتون بالا بره.

از این سایت هم میتونید واسه محاسبه استفاده کنید. تقریبا دقیق هستش.

http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator

اين سايت به نظرتون مطمئن هست؟ و ميشه مثلا رو 300 گيگاهش روش حساب كرد؟
پاسخ
والا اگر توی لیست فروش پایین صفحه نگاه کنی میبینی که تا 400 گیگاهش هم گاهی خرید و فروش میشه. و توی اکثر سایت هایی که که میری به صورت خرده خرد بیت کوین بخری و تبلیغات کلیکی هستن ازش رد پا موجود هستش.

در ضمن پایین سمت راست هم چت باکس همون سایته میتونی اگر انگیلیسیت خوبه از اعضای قدیمی سایت در مورد امنیت سوال کنی.
پاسخ
سلام .
دوست عزیز این هش ریت هایی که میخری برای همیشه است یا تاریخ انقضا داره ؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخراج بیت کوین با نرم افزار jpmo02 1 1,306 07-11-2016, 08:04 PM
آخرین ارسال: Shahryarthegreat
  پروتکل مستقل ماینینگ NetNegar 18 7,088 07-06-2015, 02:33 PM
آخرین ارسال: NetNegar
  روش جدید ماینینگ بیت کوین و سایر ارزهای کریپتو - mining hard disk drive(HDD)-BURST taliya 23 3,454 06-29-2015, 09:32 AM
آخرین ارسال: Exchanger
  بدون سخت افزار ماینینگ کنید-سایت مشابه cex.io 12parsa 10 6,183 05-04-2015, 04:01 PM
آخرین ارسال: btctalk
  7 تا 10 دلار درآمد از ماینینگ در 2 هفته بدون سخت افزار ali6000 20 6,215 12-09-2014, 02:00 PM
آخرین ارسال: sesto
  سایت ماینینگ ابری بیت کوین .100 گیگا هش رایگان برای یک هفته sesto 0 1,496 12-09-2014, 09:00 AM
آخرین ارسال: sesto
  دستگاه ماینینگ اجاره ای برای استخراج ali18 0 1,470 05-08-2014, 02:28 PM
آخرین ارسال: ali18
  هزینه بالای ماینینگ با کارت گرافیک Bamdad 6 4,262 11-18-2013, 09:10 PM
آخرین ارسال: pouriahector

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان