امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی کانال زنجیره بلوکی
#1
تا کنون پوشش رسانه ای فراوانی پیرامون بیت کوین (به طور کلی منظور "ارزهای رمزنگاری شده غیرمتمرکز متعلق به مالکیت عمومی" می باشد) وجود داشته است. بسیاری از چهره های عمومی نیز مجبور بوده اند نظراتشان را در این خصوص بیان کنند. بیت کوین موضوع پیچیده ای است که رمزنگاری، مهندسی نرم افزار و اقتصاد را درهم آمیخته و پوشش داده است. لذا اقدام به درک ماهیت و پیامدهای این موضوع تنها با نگاهی سطحی دشوار است. بنابراین بسیاری از مفسران ممکن است تصویر روشنی از مفاهیم، چگونگی کارکرد و پیامدهای آن نداشته باشند.
کانال زنجیره بلوکی درست شد تا در حوزه های اقتصادی، فناوری و چشم انداز پیرامون پدیده نوظهور پول های رمزنگاری شده (سربرآورده از دل دموکراسی و تمدن غرب)، مطالبی ارایه کند. سعی این کانال بر نگریستن به موضوع ارزهای رمزنگاری شده از دریچه های اقتصادی و نیز کسب و کار خواهد بود تا بهتر بتواند مفاهیم و تحولات جدید بوجود آمده در این حوزه را که بر تعاملات بشری، ماهیت جدید شکل گیری بنگاه ها در محیط اقتصادی تحت تاثیر ارزهای غیرمتمرکز، روابط و بده و بستان بین تمدن ها، مدل های شکل گیری کسب و کارهای جدید (خصوصا در بستر ارز جدید اتریوم که قراردادهای هوشمند را به ارمغان آورده است و در کنار اینترنت اشیا مدل های جدید خلق ارزش برای ذینفعان و کسب درآمد را طی دهه آتی شکل خواهد داد) و ... را مورد تحلیل و تبیین قرار دهد.
بی شک این انجمن و کاربران آگاه آن که جز اولین های درک کننده این تحولات دگرگون کننده جهانی جدید در ایران بوده اند، با مشارکت، اعلام نظرات، تحقیقات و هم افزایی خود می توانند در شکل گیری اجماعی که باعث شود یکی دیگر از زاییده های تمدن علم محور غرب با کمترین عوارض مورد درک، پذیرش، پیاده سازی و بومی سازی جهت توسعه جامعه و اقتصادمان شود، نقش موثری ایفا کنند.
آدرس کانال: https://telegram.me/HasanMortezazadeh
با تشکر
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان