امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساده ترین روش استخراج لایتکوین با برنامه guiminer اسکریپت لایتکوین
ممنون از پاسختون
خب پول دیگه ای نیست که بشه استخراج رو انجام داد؟
یعنی کلن استخراج هر گونه ارز دیگه فایده نداره؟
من خیلی دیر با این روش آشنا شدم Sad
پاسخ
duki نوشته است:ممنون از پاسختون

ببین دوست عزیزم، صد البته برای کسب سودهای آنچنانی که به عشق اون هزاران نفر در سراسر دنیا وارد کار استخراج شدند خیلی دیر شده. در واقع استخراج زمانی سود داشت که عده کمی میدونستند استخراج چیه و با cpu و gpu استخراج انجام میدادند، و الان هم که میبینید هنوز این کار ادامه داره در واقع افرادی که در این کار سرمایه گذاری کردند مجبور هستند به سود کم قناعت کنند و به کارشون ادامه بدهند.

البته چون هزاران سرمایه گذار در این کار وجود داشته و دستگاه های زیادی روی دست استخراج کنندگان مونده، عده ای هستند که همه روزه با ساختن و عرضه ارزهای جدید برای استخراج کنندگان خوراک تهیه می کنند، اما این کار هم سود نسبتاً کمی داره و فقط گاهی اوقات که یکی از این ارزها شانسی به قیمتهای بالا پامپ بشه میشه یه سود خوب برد که البته استفاده از این روش هم فقط به درد سرمایه گذاران قدیمی در این کار میخوره که مجبور به استخراج برای بازگشت سرمایه هستند نه کسی که به امید یک شانس بخواهد وارد این کار بشه و خدایی نکرده سرمایه اون به باد بره.

تازه استفاده از این روش هم به درد شما نمیخوره و به درد کسی میخوره که در این کار حرفه ای هست و میدونه باید از کجا بفهمه چه ارزی کی به بازار اضافه میشه و بتونه به موقع برای استخراجش اقدام کنه و تا یک نفر مبتدی بخواهد این کار رو یاد بگیره چند ماه وقت میخواهد که ممکنه اصلاً تا چند ماه دیگه این روش هم کنار گذاشته بشه و دیگه ارز جدیدی برای استخراج ساخته نشه.

تازه این روش ساخت ارزهای جدید، در برابر سود کمی که برای استخراج کنندگان داره بزرگترین ضرر و ضربه رو به بیتکوین و صنعت رمزنگاری وارد میکنه، چون این ارزها با هدف کسب درآمد مقطعی ساخته میشوند، پس از مدت کوتاهی که سازنده اون سود خودش رو برد این ارز رو به حال خودش رها میکنه و ارز پس از مدتی کم کم از چرخه بازار خارج میشه و اون افراد بدبختی که به طمع کسب سود در این ارزها سرمایه گذاری کردند کل سرمایه گذاریشون از دست میره و مثل خیلی از دوستانی که اینجا و یا در سطح نت می بینید به خاطر ضرری که از روی نادانی خودشون متوجه اونها شده میان به بیت کوین و صنعت رمزنگاری فحشش رو میدن و ...

پس برای اینکه شما هم به این دسته از متضررها نپیوندی بهتره بی خیال استخراج بشی. Wink
پاسخ
DUKI نوشته است:ممنون از پاسختون
اگر دوست دارید که برای کسب تجربه استخراج انجام بدهید یه ارز جدید هست که سه چهار روزه لانچ شده و به بازار اومده به نام Axiom . این ارز رو هم از طریق CPU و GPU میشه استخراج کرد و هم از طریق نگهداشتن در کیف پول برای حفظ امنیت شبکه یعنی همزمان هم بصورت POW و هم بصورت POS قابل استخراجه.

این ارز در روز اول که لانچ شد در اکسچنجر https://empoex.com/trade/AXIOM-BTC با قیمتی حدود 2000 تا 3000ساتوشی خرید و فروش میشد، اما از روز دوم به اکسچنجر بیترکس اضافه شد و قیمت اون تا 29000 ساتوشی بالا رفت و الان هم حدود 15000 ساتوشی در نوسان هست. من هم در روز اول و دوم از خرید و فروش این ارز حدود 10000 تا از اون مجانی برام تموم شد و این مقدار رو نگه داشتم تو کیف پولم و دارم توسط این تعداد در هر پنج شش ساعت حدود 120 تا استخراج میکنم.

البته من کلاً ارزهای آشغال خرید و فروش نمی کنم و این مورد هم چون به نظرم خوب اومد و فکر می کنم در چند روز آینده افزایش قیمت خوبی داشته باشه نگه داشتم وگرنه می تونستم همین 10000 تا که سودم بود بیش از 2بیت کوین بفروشم، اما به نسبت استقبالی که ازش شده حدس میزنم در چند روز آینده یه پامپ بزرگ در انتظارش هست و شاید بشه این 10000 تا رو خیلی بیشتر از دو بیت کوین فروخت.

ولی متاسفانه برای استخراج POW که با CPU و GPU انجام میشه نمیتونم راهنمایی کنم چون برای شما که تا حالا استخراج نکردید ممکنه یادگیری اون و توضیحاتش پیچیده باشه و من به اندازه کافی فرصت نداشته باشم و در میانه کار شرمنده شما بشم، اما اگر علاقمند بودید میتونید به تاپیک مرجع اون https://bitcointalk.org/index.php?topic=1135151.0 مراجعه کنید و از اونجا اطلاعات مربوط به استخراج رو به دست بیارید.
برای خرید و فروشش هم از این اکسچنجر میتونید استفاده کنید https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-AXIOM و اگر هم برای خرید و فروشش مشکل داشتید پیام خصوصی بدهید من کمکتون کنم.
پاسخ
آقا تو این چند روز همش شرمنده شدم
اینو بگم که...منبع رو بهم دادید خیلی خوشحال شدم... خیلی خوبه ماهیگیری یاد بگیرم تا اینکه بهم ماهی بدید!
البته تا حدودی متوجه نحوه استخراج شدم... ولی مطمعن هستم که گیج میشم:p

به هر حال خوبه... سعی میکنم تاپیک مرجع رو تا فردا تمومش کنم و فقط کاشکی درمورد اینکه این ارزها رو از کجا پیدا میکنید یه توضیحی بدید
مثلن چطور متوجه میشید که کدوم ارز تازه اومده و از کجا متوجه میشید که ارزش استخراج داره؟
خیلی ببخشیدا... این پرسش ها مربوط به فوت کوزه گری هست و شاید نخواید جواب بدید که متوجه هستم ... اگر هم جواب بدید که خیلی خوشحال میشم

موفق باشید

--------------------------------
**خیلی ببخشید... یه سر که به تاپیک مرجع زدم... متوجه شدم که این ارزها رو از کجا متوجه حضورشون Big Grin میشید... در اصل این فروم همزاد فارسی بیت کویین تاک خارجی هست Big GrinCool

ولی احتمال میدم اگر پیگیر باشیم و همش سایت های معتبر و مرتبط با بیت کویین رو رصد کنیم بشه سود کرد... منظورم سود معقول هست, نه سود میلیون دلاری... البته اگر در این مورد هم نظر بدید هم خوبه

موفق باشید
پاسخ
DUKI نوشته است:آقا تو این چند روز همش شرمنده شدم
اینو بگم که...منبع رو بهم دادید خیلی خوشحال شدم... خیلی خوبه ماهیگیری یاد بگیرم تا اینکه بهم ماهی بدید!
البته تا حدودی متوجه نحوه استخراج شدم... ولی مطمعن هستم که گیج میشم:p

به هر حال خوبه... سعی میکنم تاپیک مرجع رو تا فردا تمومش کنم و فقط کاشکی درمورد اینکه این ارزها رو از کجا پیدا میکنید یه توضیحی بدید
مثلن چطور متوجه میشید که کدوم ارز تازه اومده و از کجا متوجه میشید که ارزش استخراج داره؟
خیلی ببخشیدا... این پرسش ها مربوط به فوت کوزه گری هست و شاید نخواید جواب بدید که متوجه هستم ... اگر هم جواب بدید که خیلی خوشحال میشم

موفق باشید

--------------------------------
**خیلی ببخشید... یه سر که به تاپیک مرجع زدم... متوجه شدم که این ارزها رو از کجا متوجه حضورشون Big Grin میشید... در اصل این فروم همزاد فارسی بیت کویین تاک خارجی هست Big GrinCool

ولی احتمال میدم اگر پیگیر باشیم و همش سایت های معتبر و مرتبط با بیت کویین رو رصد کنیم بشه سود کرد... منظورم سود معقول هست, نه سود میلیون دلاری... البته اگر در این مورد هم نظر بدید هم خوبه

موفق باشید

آفرین بر شما، معلومه که فرد پیگیری هستید، در اون فروم که اولین مرجع کریپتوکارنسی در دنیا هست میتونید به جواب بیشتر سوالاتون برسید . مثلاً الان اگه در مورد استخراج بپرسید فوراً دوستان راهنماییتون میکنند که چه مراحلی رو باید انجام داد. اولینش اینه که برای شروع استخراج باید تو یکی از Pool هایی که تو اولین پست تاپیک اعلام کرده یک اکانت بسازید و بعد در مورد استخراج سوال کنید تا راهنماییتون کنن. من https://axiom.suprnova.cc/ را پیشنهاد میدم و میتونید از این کاربر ocminer که مدیر این Pool (استخر استخراج)هست در مورد نحوه استخراج کمک بخواهید. حتی میتونید برای استخراج GPU اجاره کنید.

اما در مورد نحوه تشخیص باید بگم که تجربه زیادی نیاز داره و با چند جمله قابل توضیح نیست. کم کم باید این تجربیات رو کسب کنید و هر سوالی هم داشتید من در خدمتم و اصلاً تعارف نکنید. هر سوالی باشه که من جوابش رو بدونم بهتون کمک میکنم تا کم کم بتونید به کسب سود برسید. به هر حال ما برای کمک به همه دوستان اینجا هستیم.
پاسخ
سلام
خب ... خودتون گفتید تعارف نکنم... دیگه تقصیر من نیست Wink
کلی نرم افزار هست برای استخراج... کدوم مورد رو پیشنهاد میدید... من از ویندوز 8.1 استفاده میکنم و درآینده هم به ویندوز 10 ارتقا میدم... و یک مورد دیگه
آیا استفاده از سیستم عامل گنو/لینوکس (مثلن اوبونتو) بهتره یا نه؟ چون منابع زیادی از سخت افزار نمیگیره و بیشتر سخت افزار آزاد هست!

** البته تو بخش نرم افزار ها فکر کنم فقط GUI بدرد اوبونتو میخوره ... چیز دیگه ای معرفی نشده

یه چیزی هم که متوجه شدم... قدرت هش کارت گرافیک AMD یا همون ای تی آی سابق, بیشتر از nVidia هست ... کارت گرافیکی هم خوبه که open cl رو پشتیبانی کنه
هرچند با توجه به صحبت های شما ... استخراج این ارز دیگه فکر نمیکنم فایده داشته باشه ولی برم ببینم چی میشه

در مورد شناخت ارز خوب هم که حق با شماست و برای هر چیزی باید تجربه داشت... ولی در مورد این استخرها چطور؟ چطور متوجه بشیم که مطمعن هستن؟ مشخصه خاصی دارن یا مثلن یه گروه خاصی هست که با بوجود اومدن هر ارز, یه استخر مخصوص به اون ارز رو بوجود میاره (وجدانی این خط آخر خودم نفهمیدم چی نوشتم... ولی اگر تونستی بخونی, دمت گرمBig Grin )

موفق باشید
پاسخ
DUKI نوشته است:سلام
خب ... خودتون گفتید تعارف نکنم... دیگه تقصیر من نیست Wink
کلی نرم افزار هست برای استخراج... کدوم مورد رو پیشنهاد میدید... من از ویندوز 8.1 استفاده میکنم و درآینده هم به ویندوز 10 ارتقا میدم... و یک مورد دیگه
آیا استفاده از سیستم عامل گنو/لینوکس (مثلن اوبونتو) بهتره یا نه؟ چون منابع زیادی از سخت افزار نمیگیره و بیشتر سخت افزار آزاد هست!

** البته تو بخش نرم افزار ها فکر کنم فقط GUI بدرد اوبونتو میخوره ... چیز دیگه ای معرفی نشده

یه چیزی هم که متوجه شدم... قدرت هش کارت گرافیک AMD یا همون ای تی آی سابق, بیشتر از nVidia هست ... کارت گرافیکی هم خوبه که open cl رو پشتیبانی کنه
هرچند با توجه به صحبت های شما ... استخراج این ارز دیگه فکر نمیکنم فایده داشته باشه ولی برم ببینم چی میشه

در مورد شناخت ارز خوب هم که حق با شماست و برای هر چیزی باید تجربه داشت... ولی در مورد این استخرها چطور؟ چطور متوجه بشیم که مطمعن هستن؟ مشخصه خاصی دارن یا مثلن یه گروه خاصی هست که با بوجود اومدن هر ارز, یه استخر مخصوص به اون ارز رو بوجود میاره (وجدانی این خط آخر خودم نفهمیدم چی نوشتم... ولی اگر تونستی بخونی, دمت گرمBig Grin )

موفق باشید

در مورد استفاده از نرم افزارهای استخراج، همون طور که دیدید انواع زیادی وجود داره که بسته به نوع الگوریتم ارز مورد نظر و همچنین بسته به نوع سیستم عامل کاربر میزان کارایی اونها متفاوت هست و معمولاً هر توسعه دهنده ای در هنگام معرفی ارز خودش نرم افزار مناسب استخراج اون ارز رو برای سیستم عاملهای مختلف معرفی میکنه و میتونید این موارد رو در OP تاپیک مرجع ارز مورد نظر پیدا کنید.

در مورد قدرت هش کارتهای گرافیک هم درست متوجه شدید و AMD با nVidia قابل مقایسه نیست و اصولاً کارتهای AMD قدرت استخراج بالاتری دارند.

در مورد Pool ها هم باید بگم که وقتی در تاپیک مرجع یک ارز به عنوان استخر استخراج رسمی اون ارز معرفی می شوند یعنی کاملاً مطمئن و شناخته شده هستند و معمولاً روش کارشون اینطور هست که در ارزهایی که از قبل زمان لانچ اونها مشخص هست شرایط استخراج اون رو قبل از لانچ آماده می کنند و در ارزهای نینجا لانچ هم کمتر از 10 دقیقه بعد از اعلام لانچ ارز شرایط استخراجش رو مهیا می کنند، البته اگر توسعه دهنده منبع کد ارز رو به موقع در اختیارشون قرار بده.
پاسخ
برای من جواب نداد . آیا برای استحراج داج کویین برنامه ای دارید. جای پیشرفت زیادی داره ها
[تصویر:  494-728.gif]
پاسخ
سلام

لایتکوین چی هست

ممنون
پاسخ
سلام

دوستان میشه بگین استخراج لایتکوین اصلا مفهوم اش  چیه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اجاره دستگاه برای استخراج لایت کوین goldiran 0 2,645 10-12-2014, 08:34 AM
آخرین ارسال: goldiran
  بهترین pool برای استخراج لایتکوین pouriahector 6 5,383 08-13-2014, 08:23 PM
آخرین ارسال: djnack
  استخراج لایت کوین با gpu parsa2011 28 14,454 12-20-2013, 04:04 AM
آخرین ارسال: moghaan
  احتمال افزایش شدید قیمت لایتکوین تا 2 هفته ی اتی 15 سپتامبر pouriahector 9 3,834 11-28-2013, 11:48 AM
آخرین ارسال: pouriahector

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان